تاریخ : سه شنبه 5 فروردين 1399     |     کد : 375

مردان بی ادعای روزهای بحران ؛

کارکنان شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان، مردان بی ادعای روزهای بحران هستند.

ایثار،روحیه جهادی و ارائه خدمت بدون هیچگونه چشم داشت در زمان بحران، تعطیلی نمی باشد.

در حال حاضر با شرایط خاصی که در سراسر دنیا حاکم شده،تنها ترین شعاری که در رسانه های رسمی و غیر رسمی بیشتر از همه چشم نوازی میکند،شعار«در خانه بمانیم تا سالم بمانیم» است و خواسته و ناخواسته آژیر خطر سلامتی تک تک افراد جامعه را در بین افراد تداعی می کند.
در این میان هستند آنهایی که بخاطر تدارک و فراهم نمودن رفاه و آسایش و بویژه حفظ و ایجاد شرایط بهداشت و سلامت هم میهنان عزیز،خدمت جهادگری را به « در خانه ماندن» ترجیح داده اند تا بدون هیچ تعطیل و وقفه ای وظایف انسانی و شرعی خود را به نحو عالی به انجام رسانند.
کارکنان زحمت کش شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان نیز به دور از هیاهوهای تبلیغاتی و رسانه ای بطور شبانه روزی ،صرفا به خاطر فراهم نمودن رفاه و آسایش به خصوص از لحاظ  زیر ساخت های بهداشتی شهر در خدمت همشهریان عزیز و مردم شریف تبریز و سایر استان ها هستند.
بنا به گفته مدیرعامل شرکت خانه سازی آذربایجان :«به دلایل مختلف و بنا به نیاز شهر ، خادمین شما در شرکت خانه سازی علیرغم وجود خطر ویروس کرونا و لزوم تعطیلی شرکت جهت حفظ سلامت کارکنان ،احساس تکلیف نموده و برنامه تولید دال های بتنی درخواستی جهت پوشش کانال های شهر در حوزه شهرداری منطقه 3 و سایر مناطق راحتی در ایام تعطیلات عید نوروز متوقف نخواهند کرد تا یادآور روزهای ایثار و از خود گذشتگی و احساس مسئولیت در قبال انسانها و هم نوعان باشند؛ اگر روزی در این کشور با وجود خطرات جنگ عده ای مردانه در مقابل دشمنان ایستادند تا از خاک و ناموس و دین این مرز و بوم دفاع کنند،امروز نیز جوانان و کارکنان غیور شرکت در عرصه تولید،سینه سپر کردندتا مردم شهر در آرامش و آسایش باشند.
کارکنان شرکت به دور از هرگونه حاشیه سازی و فضاسازی ،صادقانه در تلاش هستند تا در این وضعیت اقتصادی نه تنها گره از مشکلات زیست محیطی شهر تبریز بردارند بلکه در دیگر شهر ها از قبیل زنجان ،میانه ،ارومیه و... نیز در تلاش و عملیات های عمرانی هستند.
مهندس گنجی در پایان ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای جهادگران پزشک و پرستاران که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند ، از مردم شریف و آگاه و فهیم کلانشهر تبریز برای فرزندان خدوم خویش در عرصه جهاد مقابل این بحران و خادمین شهر در شهرداری کلانشهر تبریز التماس دعا نمودند.»                                              


احسان آذریان