تاریخ : جمعه 26 ارديبهشت 1399     |     کد : 382

رفع معضل حاشیه نشینی با دستور باززنده سازی شهری ؛

شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان پیشرو در امر ساماندهی حاشیه نشینی ؛

شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان با اتکا به حکم اداره ی مجموعه شهرداری گام اول باززنده سازی برنامه حاشیه نشینی را برداشته و در منطقه اسدگلی شهرک ارم که بصورت متعدد و مختلف ، ساخت وسازهای غیر مجاز و کاملا خطرناکی صورت گرفته ، خاکبرداری و مسطح سازی این منطقه را آغاز نمود و بستر را برای شروع پروژه های ساختمانی آماده کرد .

بی تردید یکی از معضلات مطرح در بافت شهرها بحث حاشیه نشینی می باشد ، بویژه اگر بحث زیبایی ها و مناظر جذاب و دیدنی یک شهر در میان باشد، ناخودآگاه قسمت عظیمی از ذهنیت ها به مسئله حاشیه نشینی و جلوه های ناخوشایند آن ، چه از لحاظ دید ظاهری و چه از لحاظ دید اقتصادی ،فرهنگی و...معطوف میشود.
متاسفانه کلانشهر تبریز (شهر اولین ها ) نیزاز این معضل اجتماعی و معماری بی نصیب نبوده و مناظر و صحنه های دور از شأن این کهن شهر، چشم بیننده را به خود جلب و دل شهروند را به درد می آورد .
در این میان هستند افراد و شخصیت های دلسوز و متعصب و ارگانها و نهادهای پرتلاشی گه خواهان از بین بردن این معضلات و نازیبایی ها میباشند.
شهرداری کلانشهر تبریز به تنهایی آستین بالا زده تا بتواند به حول و قوه الهی همانند سالهای گذشته در این زمینه با  شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان اقدامات کالبدی و اساسی در بافت حاشیه نشین اسدگلی برای باززنده سازی و درجا سازی محل اقدام اساسی و موثر انجام دهد و بخاطر همشهریان عزیز و برای احداث مسکن امن  تمام توان و نیروی خود را در اختیار شهر عزیزمان تبریز و همشهریان محترم قرار دهد.
در روزهای گذشته مدیریت و کارکنان شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان با اتکا به حکم اداره ی مجموعه شهرداری گام اول باززنده سازی برنامه حاشیه نشینی را برداشته و در منطقه اسدگلی شهرک ارم که بصورت متعدد و مختلف ، ساخت وسازهای غیر مجاز و کاملا خطرناکی صورت گرفته ، خاکبرداری و مسطح سازی این منطقه را آغاز نمود و بستر را برای شروع پروژه های ساختمانی آماده کرد .
امید است با توکل به خداوند متعال و همکاری همشهریان عزیز و با همراهی ادارات و ارگان های دولتی ، مدیریت و کارکنان شرکت پیش ساخته آذربایجان کمافی السابق خدمات ارزنده خود را در این موضع نیز به مرحله اجرا برسانند.
PDF چاپ چاپ