تاریخ : چهارشنبه 15 مرداد 1399     |     کد : 410

مراسم تکریم و معارفه مدیر اداری شرکت ؛

معارفه مهندس اسماعیل توحیدی فر بعنوان سرپرست جدید امور اداری شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان ؛

طی مراسمی با حضور مدیرعامل و معاونین و جمعی از مدیران شرکت با قدردانی از زحمات مهندس سیروس موسویان ، مهندس اسماعیل توحیدی فر به عنوان سرپرست جدید امور اداری شرکت معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان ، در این مراسم مهندس گنجی مدیرعامل شرکت ضمن تبریک عید سعید غدیر خم ، مدیریت امور اداری را از بخش های مهم و اساسی در هر مجموعه دانست و خاطر نشان کرد : بسیاری از دغدغه های پرسنل و مراحل کاری هر فرد از بدو استخدام تا بازنشستگی به امور اداری بستگی دارد . وی افزود : کار در بخش امور اداری سخت و حجم کاری آن در مقایسه با بعضی واحدها بیشتر است و همچنین پرسنل نسبت به مدیر اداری شرکت توقعاتی دارند که جلب رضایت آنها نیازمند تلاش مضاعف می باشد.
مهندس گنجی کارنامه امور اداری شرکت را درخشان ارزیابی کرد و با قدردانی از زحمات مهندس سیروس موسویان در مدت تصدی مسئولیت مدیریت این واحد ، موفقیت های حاصله را حاصل زحمات تمامی کارکنان این بخش دانست .
مهندس گنجی ضمن معرفی مهندس اسماعیل توحیدی فر به عنوان سرپرست جدید امور اداری شرکت ، از ایشان بعنوان فردی توانمند و دارای سوابق درخشان در مدت خدمت خود در بخش های دیگر شرکت یاد کرد و از وی برای پذیرش این مسئولیت قدردانی نمود.
در پایان با اهدای لوح سپاس و هدیه  به مهندس موسویان از زحمات و تلاش ایشان قدردانی و حکم سرپرستی امور اداری به مهندس توحیدی فر اعطا شد.PDF چاپ چاپ