تاریخ : پنجشنبه 3 مهر 1399     |     کد : 421

تداوم تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان ؛

مدیرعامل شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان از تداوم تلاش شبانه روزی پرسنل این شرکت در شرایط تشدید محدودیتهای کرونایی خبر داد .

مدیر عامل شرکت خانه سازی پش ساخته آذربایجان طی بازدید روز پنجشنبه از فعالیتهای شرکت در سازمان آرمستان گفت : این شرکت علیرغم تشدید محدودیت های کرونایی در خصوص تولید باکس های بتنی برای سازمان آرامستان و آماده سازی چند سایت برای دفن و کفن اموات فعالیت شبانه روزی دارد.

حسن گنجی  در این خصوص گفت : این شرکت علیرغم تشدید محدودیت های کرونایی در خصوص تولید باکس های بتنی برای سازمان آرامستان و آماده سازی چند سایت برای دفن و کفن اموات فعالیت شبانه روزی دارد. وی افزود نیروهای خدوم و مظلوم این شرکت با حداقل ترین امتیازات مشابه برای سایر پرسنل شهرداری  و در حالی که ستاد ملی کرونا از اوایل سال جاری محدودیت کاری را برای ادارات و شهرداری ها در نظر گرفت ، کارکنان این شرکت در خط اول کرونا در سازمان آرامستانها دوشادوش همکاران سازمان در آماده سازی سایت ها و بلوکهای جدید با خاکبرداری و تسطیح و نصب قبور و باکس های بتنی حتی در روزهای تعطیل فعالیت می نمایند. گنجی ادامه داد : فرزندان پاک و غیور شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان به تبعیت از فرمایش مقام عظمای ولایت هم در عرصه تولید و هم در عرضه مبارزه با ویروس منحوس کرونا شب و روز نمیشناسند و به دور از هیاهو و جنجال های تبلیغاتی صرفاً برای ادای دین همچون قهرمانان و رزمندگان لشکر 31 عاشورا در زمان دفاع مقدس ، در دفاع از سلامت شهرمان جان بر کف فعالیت می نمایند.
وی در آخر با پاسداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت : اگر زمانی فرزندان این مرز و بوم در دفاع از کشور و اسلام جانانه حضور داشتند  امروز نیز در این جنگ اقتصادی وظیفه تک تک ماست تا با لبیک به فرمان امام خامنه ای در عرصه تولید و تلاش حضور داشته باشیم .
PDF چاپ چاپ