تاریخ : شنبه 28 اسفند 1400     |     کد : 515

پیام تبریک مدیر عامل

پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت عید باستانی نوروز

مدیر عامل شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان عید باستانی نوروز را تبریک گفتند .

به گزارش روابط عمومی شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان , در این پیام آمده است . خداوند منان را سپاسگذاریم که در سایه الطاف بیکرانش فرصت تجربه سال جدید دیگری را بر ما ارزانی داشت تا به الهام از توشه اندوخته سالیان گذشته گام در مسیرآینده بگذاریم.
در طلیعه حلول سال نو ضمن آرزوی موفقیت و سرافرازی برای شهردار منتخب و مردمی جناب آقای دکتر یعقوب هوشیارانتصاب به جا وشایسته آن عزیز را تبریک عرض می نمایم .
شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان سال 1400 را در حالی پشت سر گذاشت که با وجود همه سختی ها و تنگناها توانسته با شناسایی نقاط ضعف و قوت تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده و در راستای اهداف و چشم اندازخود گام بردارد وامید واریم به فضل الهی وبا همت کارکنان زحمت کش در سال جدید برگ های زرین دیگری بر کتاب پر افتخار شرکت بیافزایم .
با عرض تبریک وشاد باش فرا رسیدن سال نوافتخار دارد بدینوسیله از تلاش , همدلی و همراهی یکایک مدیران , معاونین و تمامی کارکنان محترم  مجموعه که سرمایه اصلی شرکت محسوب می شوند تشکر و قدردانی نموده واز درگاه حضرت احدیت برای شما عزیزان و خانواده محترمتان فردایی روشن,، بهروزی و توفیق روز  افزون آرزو می نمایم .
 


PDF چاپ چاپ